Gramy dla Wojtusia - IX Turniej Urodzinowy

20 listopada 2021 r. w hali sportowej w Chotomowie odbędzie się wydarzenie pod nazwą: Gramy dla Wojtusia - IX Turniej Urodzinowy.

 

Podczas turnieju będą zbierane fundusze na leczenie Wojtusia- Mieszkańca Gminy Jabłonna.„Gramy dla Wojtusia” to wydarzenie sportowe, któremu przyświeca wspaniały cel- pomoc Wojtkowi i jego rodzinie w finansowaniu kosztownego leczenia.

 

Turniej jest wyjątkowy również z innego powodu- organizatorem jest mieszkaniec Gminy Jabłonna- Marcin Wojciechowski, który z okazji swoich urodzin nie czeka na życzenia i prezenty tylko pomaga innym.Turniej urodzinowy odbywa się już IX raz- w tym roku celem imprezy jest zbiórka funduszy na leczenie Wojtusia- Mieszkańca Gminy Jabłonna.

 

Wojtuś dzięki terapii komórkami macierzystymi jest w stanie stabilnym. Mimo że nie mówi, nie stoi, nie siedzi, ma siłę utrzymać głowę, lepiej przełyka, częściej się uśmiecha i lepiej wodzi wzrokiem. Potrzebuje comiesięcznych podań komórek dzięki, którym jego choroba jest spowolniona, bez nich i pozostałych terapii m.in. widzenia, logopedy, psychologa, osteopatii, codziennej rehabilitacji, zajęć integracji sensorycznej i lekarstw Wojciech nie funkcjonuje. To wszystko wiążę się z ogromnymi wydatkami, sama terapia komórkami to wydatek przeszło 8000 zł co 4 tygodnie.Patronem Honorowym wydarzenia jest Wójt Gminy Jabłonna Jarosław Chodorski. Partnerem Turnieju jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jabłonnie.

 

Regulamin oraz szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na https://fb.me/e/2EcI0NweJ

 

źródło: Gmina Jabłonna

 

05 listopada 2021

Na skróty:

 

Polityka prywatności

 

Statut

 

 

05-101 Suchocin

 

Konto:

BNP Paribas 49 1600 1462 1818 2266 6000 0001

biuro@przyjacielewjablonna.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna