Kolejny moduł warsztatów - z zakresu mindfulness, hortiterapii, arteterapii jako aktywne narzędzia służące podnoszeniu umiejętności pracy z osobami niepełnosprawnymi – 15-20 listopad 2021r.

Szanowni Państwo

Cieszymy się, że w naszych warsztatach realizowanych w ramach projektu „Rozwijasz siebie – usamodzielniasz dziecko i łagodzisz skutki epidemii koronawirusa” uczestniczy tak wiele osób cieszą się dużym zainteresowaniem.

 

PRZYPOMINAMY !!!

 

Już w przyszłym tygodniu 15-20 listopada 2021 r. realizujemy kolejny moduł warsztatów - z zakresu mindfulness, hortiterapii, arteterapii jako aktywne narzędzia służące podnoszeniu umiejętności pracy z osobami niepełnosprawnymi.

 

W warsztatach mogą uczestniczyć członkowie rodzin osób z niepełnosprawnościami, opiekunowie, kadra i wolontariusze bezpośrednio zaangażowani w proces rehabilitacji społecznej osób z niepełnosprawnościami - Mieszkańcy powiatów legionowskiego, nowodworskiego, warszawsko zachodniego oraz wołomińskiego.

W ramach warsztatów zapewniamy materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz obiad.

Serdecznie zapraszamy.

 

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 12.11.2021 r. na adres: przyjacielewjablonna@gmail.com.

 

Aktualny formularz do pobrania TUTAJ

 

ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA !!!

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach - w pierwszej kolejności będzie brana pod uwagę kolejność nadsyłania formularzy zgłoszeniowych.

Po otrzymaniu formularza zgłoszenia prześlemy Państwu potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach.

 

09 listopada 2021

Na skróty:

 

Polityka prywatności

 

Statut

 

 

05-101 Suchocin

 

Konto:

BNP Paribas 49 1600 1462 1818 2266 6000 0001

biuro@przyjacielewjablonna.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna