Warsztaty dotyczące masaży relaksacyjnych dedykowane dla Osób z Niepełnosprawnościami realizowane w ramach projektu „Rozwijasz siebie – usamodzielniasz dziecko i łagodzisz skutki epidemii koronawirusa”

Zbliżają się warsztaty szkoleniowe realizowane w ramach projektu „Rozwijasz siebie – usamodzielniasz dziecko i łagodzisz skutki epidemii koronawirusa” dofinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za pośrednictwem Województwa Mazowieckiego.

 

W dniach 26-29 październik 2021 r. zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach z zakresu prowadzenia masaży relaksacyjnych dedykowanych dla OzN. Prowadzone one będą w Dom Weselny Eden w Suchocinie.

 

W trakcie warsztatów zapewniamy materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz obiady.

 

Podczas spotkań realizować będziemy program związany z dotykiem. Dotyk jest wyjątkowym zmysłem w naszym ludzkim asortymencie - rozwija się jako pierwszy i jako ostatni zanika. Zmysł ten rozsiany jest po całym naszym ciele, zarówna na zewnątrz jak i wewnątrz ciała - we wszystkich narządach, ścięgnach, mięśniach. Dotykiem poznajemy i określamy świat, przekazujemy sobie nawzajem emocje, jak i inne informacje poza werbalnie. Warto wspomnieć, że dotyk łączy ludzi - kiedy się dotykamy, obie osoby doświadczają tego równocześnie, tworząc system biegnących w obie strony wrażeń i komunikatów.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału - zostały ostatnie wolne miejsca. Zgłoszenia tylko do 24.10.2021 r.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj

 

22 października 2021

Na skróty:

 

Polityka prywatności

 

Statut

 

 

05-101 Suchocin

 

Konto:

BNP Paribas 49 1600 1462 1818 2266 6000 0001

biuro@przyjacielewjablonna.pl

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Jabłonna